Ertelemeli Kredi Başvurusu

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Gün geçmiyor ki ihtiyaçlara yönelik kampanyalar da çoğalmasın. Bu kampanyalardan biri de ertelemeli ihtiyaç kredisidir.Pandemi süreci insanları hem maddi hem de manevi yönden oldukça etkilemiştir. Bu hastalık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olumsuz ekonomik koşullara neden olmuştur. Bu koşulları fırsat olarak gören bankalar harekete geçerek müşteri çekmeye devam ediyor.3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi; alınan kredinin 90 gün öteleme hakkına sahip olduğu kredidir.
PTT KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU 

Ertelemeli Kredi Başvuru Şartları

Ekonomik kalkınma kampanyaları ile normalleşme adımları atılmakla beraber bu adımlara bankalarda ertelemeli kredi ile katılmışlardır. Var olan müşteriler ve yeni müşteri kazanımı için bankalar kredi kampanyaları ile şu aralar gündemde.18 yaşını doldurmuş olmak yani kanunen reşit olmak, aylık kazancı da resmi bir evrak ile beyan etme aranan bazı koşullardır. Diğer şartlar ise bankadan bankaya farklılık göstermektedir.

Bu nedenle merak ettiğiniz bankanın resmi sayfasına girerek istenen koşulları sağlayıp sağlamadığınızı öğrenebilirsiniz.Faiz düzenlemelerinde bankalar, ertelenen 3 ayı da dikkate alarak düzenleme yaparlar. Şimdi bu imkanı sunan bankalara birlikte bakalım.

Yapı Kredi Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredi veren Yapı kredi 60 ay vade imkanı sunmaktadır. 90 gün öteleme imkanı ile kolaylık sunan bankalar arasında yer alan Yapı kredi, alt limitini 1.000 TL üst limitini ise 200.000 TL olarak belirlemiştir.Bankanın kendi resmi internet sayfası ya da mobil üzerinden ertelemeli kredi talebinizi belirtebilirsiniz. Özellikle Pandemi sürecinde hem kendi sağlığınız hem de çalışanların sağlığı için işlemlerinizi uzaktan verilen imkanlarla sağlamanız daha doğru olacaktır.

Akbank Ertelemeli Kredi

Nüfus cüzdanınız ya da T.C kimlik kartınız ile eğer bankanın müşterisi değilseniz bankaya giderek bizzat başvuru yapmanız gerekmektedir. Aylık gelirinizi belgeleyen resmi evrakınız da yanınızda bulunmalıdır. Erteleme dahil kredi vadesini 60 ay olarak belirleyen Akbank, 3 ay ertelemeli kredi için faiz oranını kendi sayfasında belirtmiştir.

Vade en fazla 57 ay olabilir ve ilk ödeme de en fazla 92 gün ertelenebilir diye açıklama da bankanın kendi sayfasında yer almıştır.

İngBank Ertelemeli Kredi

İng bank ister ing müşterisi olun isterse diğer banka müşterilerine başvuru imkanı tanıdığı bu kredi de 36 ay vade imkanı ve üç ay erteleme şansı sunmaktadır. İng bank Cepte kredi olarak başvuru imkanı tanımaktadır. İng resmi mobil uygulaması ve internet sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Alternatif bank nakit ihtiyacı için alternatif bankı tercih eden müşterileri için sunmuş olduğu kampanya aracılığıyla kredi başvurusunda bulunma imkanı sunmaktadır. Başvuruda bulunduğunuz kredi için 3 ay da erteleme imkanı bankanın sunmuş olduğu diğer kolaylıklar arasında yer almaktadır.

TEB Bank Ertelemeli Kredi

TEB Bankası mevcut kredi kullanan müşterileri için yapmış olduğu kampanya aracılığıyla kredi kullanan müşterilerinin kredilerini üç ay erteleme imkanı sunarak ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Ertelemeli Kredi

Garanti Bankası esnaf ve kobiler için oluşturduğu ertelemeli kredi paketlerinde 48 ay vade imkanı ve erteleme olanağı sunmaktadır. Bu şekilde zor günler geçiren esnaf ve kobilere destek olmaktadır.

 

Kredi başvurularında bulunurken herhangi bir aracı veyahut komisyoncu kullanmayınız. Unutmayın sitemiz sadece bilgilendirme amaçlı hizmet vermektedir. Herhangi bir başvuru veyahut kişisel bilgi talebinde bulunulmamaktadır. Başvuruları bireysel ve şahsen olarak bankalara yapınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.