3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Gün geçmiyor ki ihtiyaçlara yönelik kampanyalar da çoğalmasın. Bu kampanyalardan biri de ertelemeli ihtiyaç kredisidir.Pandemi süreci insanları hem maddi hem de manevi yönden oldukça etkilemiştir. Bu hastalık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olumsuz ekonomik koşullara neden olmuştur. Bu koşulları fırsat olarak gören bankalar harekete geçerek müşteri çekmeye devam ediyor.3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi; alınan kredinin 90 gün öteleme hakkına sahip olduğu kredidir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Başvuru Şartları

Ekonomik kalkınma kampanyaları ile normalleşme adımları atılmakla beraber bu adımlara bankalarda ertelemeli kredi ile katılmışlardır. Var olan müşteriler ve yeni müşteri kazanımı için bankalar kredi kampanyaları ile şu aralar gündemde.18 yaşını doldurmuş olmak yani kanunen reşit olmak, aylık kazancı da resmi bir evrak ile beyan etme aranan bazı koşullardır. Diğer şartlar ise bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Bu nedenle merak ettiğiniz bankanın resmi sayfasına girerek istenen koşulları sağlayıp sağlamadığınızı öğrenebilirsiniz.Faiz düzenlemelerinde bankalar, ertelenen 3 ayı da dikkate alarak düzenleme yaparlar. Şimdi bu imkanı sunan bankalara birlikte bakalım.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Halkbank Kredi Mini İhtiyaç Kredisi kampanyası ile kısa vadeli düşük tutarlı nakit ihtiyacını karşılayan banka olarak karşımıza ilk çıkan bankalardan birisidir.5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacında en fazla 10 ay vade ile kredi şartını belirleyen Halkbank, kredi taksit ödemesi için de 3 ay erteleme imkanı sunacağını belirtmiştir. Artan ve azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, serbest ödemeli olmak üzere pek çok ödeme seçeneği ile başvurularınız için Halkbank sizleri şubelerine bekliyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredi veren Yapı kredi 60 ay vade imkanı sunmaktadır. 90 gün öteleme imkanı ile kolaylık sunan bankalar arasında yer alan Yapı kredi, alt limitini 1.000 TL üst limitini ise 200.000 TL olarak belirlemiştir.Bankanın kendi resmi internet sayfası ya da mobil üzerinden ertelemeli kredi talebinizi belirtebilirsiniz. Özellikle Pandemi sürecinde hem kendi sağlığınız hem de çalışanların sağlığı için işlemlerinizi uzaktan verilen imkanlarla sağlamanız daha doğru olacaktır.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Şekerbank faiz oranını 0,75 olarak belirleyerek ertelemeli kredi yarışında yerini almıştır. Kampanyadan kredi notu yüksek olanların yararlanacağını duyuran Şekerbank için diğer koşulları resmi sayfalarını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Nüfus cüzdanınız ya da T.C kimlik kartınız ile eğer bankanın müşterisi değilseniz bankaya giderek bizzat başvuru yapmanız gerekmektedir. Aylık gelirinizi belgeleyen resmi evrakınız da yanınızda bulunmalıdır. Erteleme dahil kredi vadesini 60 ay olarak belirleyen Akbank, 3 ay ertelemeli kredi için faiz oranını kendi sayfasında belirtmiştir. Vade en fazla 57 ay olabilir ve ilk ödeme de en fazla 92 gün ertelenebilir diye açıklama da bankanın kendi sayfasında yer almıştır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Vakıfbank 0,86 faiz oranını 60 ay vade imkanı ile sağlayacağını açıklamıştır. Esnek ödeme imkanı sağlamakla kalmayan Vakıfbank, artan ya da azalan taksitli ödeme kolaylığı ve aylık eşit taksitli ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli ödeme gibi bazı seçenekler de sunmuştur.

Bayram Kredisi Başvuruları

Bayram yılbaşı gibi dönemleri fırsata çeviren bankalar kampanyalar yaparak adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Bayram kredisi başlığı altında pek çok banka kredi vermeye başladı. Hangi banka hangi imkanlarla sizlere bu krediyi sunuyor birlikte bakalım.

ING BANK Bayram Kredisi

Bayrama özel ertelemeli kredi veren ING 60 ay vade imkanı ve 0,79 faiz oranı ile bu krediyi kampanyalarına dahil etmiştir.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

QNB bayrama özel bu kampanyaya 0,89 faiz oranı belirleyerek girmiştir.60 aya kadar vade imkanı tanıyan banka bayram kredinizi almanız için sizleri bekliyor.

İŞ Bankası Bayram Kredisi

Öteleme imkanı 90 gün olan İş Bankası, 60 ay vade seçeneği ile geri ödemelerde 0,96 faiz belirleyerek bayram kampanyasına katılmıştır. Sizler de bayram kredinizi almak istiyorsanız en yakın şube yolu ile ya da internet üzerinden bunu yapabilir ve daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi başvurularında bulunurken herhangi bir aracı veyahut komisyoncu kullanmayınız. Unutmayın sitemiz sadece bilgilendirme amaçlı hizmet vermektedir. Herhangi bir başvuru veyahut kişisel bilgi talebinde bulunulmamaktadır. Başvuruları bireysel ve şahsen olarak bankalara yapınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.