Vakıfbank KOBİ Kredisi Kampanyası

 Ülkemizde girişimciler ve yatırımcılar devlet tarafından desteklendikleri için kimi devlet bankaları ası geçen bu kişilere yönelik kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalara genel olarak KOBİ kredisi kampanyaları, esnaf kredisi kampanyaları ya da ticari kredi kampanyaları ismi verilmektedir. Bu çerçevede güncel KOBİ kredisi kampanyası yapan yerlerden biri de ülkemizin köklü kuruluşlarından biri olan Vakıf Bankası olmaktadır.

Vakıfbank KOBİ Kredisi Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank “Kış Kredisi” adını verdiği bu çalışma ile küçük ve orta ölçekli işetme sahiplerine büyük kolaylıklar ve avantajlar sunmaktadır.

  1. Bu Kredinin Faiz Oranı Ne Kadar?

Söz konusu olan bu kredi kampanyasında sabit bir faiz oranı bulunmamaktadır. Kredi başvurusu yapacak kişilerin mevcut durumu, kredi notu ya da finansal sicil faizin belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır.

  • Bu Kredinin Vade Süresi Ne Kadardır?

Vakıfbank KOBİ kredisi kampanyasında ödeme süresi ya da başka bir deyiş ile vade süresi en çok 36 ay olmaktadır.

  • Bu Kredi Kapsamında En Çok Ne Kadar Para Alabilirim?

Vakıf Bankası verdiği bu hizmet ile alakalı olarak verilecek para konusunda herhangi bir alt sınır belirtmese de, azami olarak alınacak para 100 bin Türk Lirası tutarındadır.

  • Bu Kredinin Ödeme Koşulları Nelerdir?

İşletme sahiplerine kolay bir ödeme planı sunmak üzere söz konusu banka iki farklı ödeme şekli belirlemiştir.

  1. Üç ayda bir ödeme imkanı:Mevcut olan ekonomik durumunuza bağlı olarak eğer isterseniz üç aylık eşit taksitler halinde ödeme imkanı yakalayabilirsiniz.
  2. Üç aya kadar ödemesiz dönem olanağı: Yine parasal durumunuz müsait değil ise üç aya varan süre dilimi dahilinde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.
  3. Aylık eşit taksitler ile ödeme de yapabilirsiniz: Eğer imkanınız var ise bahsi geçen bu seçeneklerden faydalanmak yerine direk olarak aylık eşit ödemeli olarak da kredinizi alabilirsiniz.

Eğer anlatılmakta olan bu kredinin koşulları taleplerinize uygun ise daha detaylı bilgi almak için adı geçen bankaya ait herhangi bir şubeye gidebilir ya da 0850 222 0724 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.