İş Bankası Cep Şubesi

 Teknolojik gelişmeler ile akıllı cihazlarımızda gelişti. Bu duruma bankalar da uzak kalamazdı ve tüm bankalar cep telefonları için uygulamalar geliştirdiler. 12. Yılına giren İş Bankası Cep Şubesi de ilk olmanın verdiği sorumluluk ile her geçen gün uygulamasını daha da geliştirdi. Bunun bir sonucu olarak yapılan tüm bankacılık işlemlerinin yarısı bugün iş cep ile yapılıyor. Şu anda 100’ün üzerinde işlemi iş cep ile anında gerçekleştirebiliyoruz. Hem android hem de ios kullanıcıları resmi siteden uygulamayı indirebilirler. Biraz da İş Bankası cep şubesinin özelliklerine bakalım.

İş Bankası Cep Şubesi Özellikleri.

  • Fatura ödeme: İsterseniz sadece barkod ile faturanızı anında ödeyebilirsiniz. Barkod ile bankamatiklerden kartsız para çekebileceğinizi de hatırlatalım.
  • Döviz alım satımı: Güncel kurlardan anında döviz bürolarına ya da bankaya gitmeden döviz alım satımı yapabilirsiniz.
  • Hesap bilgileri: Tüm hesaplarınıza tek ekrandan ulaşabildiğiniz gibi tüm işlemlerinizin dekontlarını alabilirsiniz.
  • Tüm ödemeler: Fatura ödemeleri yapılabildiği gibi kredi kartı ödemelerinizi ya da hesaplar arası havale eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şifre işlemleri: Kart şifreleriniz dahil tüm şifre işlemlerinizi İş Bankası cep şubesinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ekonomi haberleri: Cep şubenizden tüm ekonomik haberleri bilgileri görebilirsiniz. Bu ekran anlık güncellenir.
  • Basit kullanım ekranı: İş cep ekranı oldukça basittir. Aynı zamanda demo eğitim videolarına da ulaşabilirsiniz.
  • Kredi başvuruları: Tek tuşla kredi başvurusu yapıp yada kredi ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yatırım işlemleri: Hisse senedi alıp satma, fon alım satımı dahil tüm yatırım işlemlerini kolaylıkla iş cepten gerçekleştirebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim yatırım işlemleri için yatırım hesabınızın olması gerekir.

İş Bankası Cep Şubesi Nasıl Yüklenir.

 7/24 işlem yapabildiğimiz işcep uygulamasını daha öncede söylediğimiz gibi Google play ya da apple stordan indirebilirsiniz. Şahıs kullanıcılar Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ve cep anahtar ile işcep e giriş yapabilirler. Ticari kullanıcılar ise kullanıcı kodu, mobil onay kodu ve müşteri şifreleri ile giriş yapabilirler. Ayrıca tanımlı cep anahtarı ile kolaylıkla giriş yapabilirler.

 İş Cep Anahtar Nedir.

 Güvenli bir giriş sağlamak için cep telefonuna gelen tek kullanımlık şifrelerdir. Güvenlik sağladığı gibi kolaylıkta sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.