ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Verdiği bankacılık hizmetleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanan bankalardan biri de ING Bank’tır. Bu sebepten dolayı da kredi kartı almak isteyen kişilerin aklına da ilk olarak bu yer gelmekte ve ING Bank kredi kartı başvurusu yapmak istemektedirler. Adı geçen banka ülkemizde en sık tercih edilen yerlerden biri olduğu için kredi kartı başvurusu yapmak için kullanılacak olan pek çok farklı yöntem sunmaktadır. Siz de “ING Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?” diyenlerdenseniz aşağıda belirtilen yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz. 

İnternetten ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Şubelere ya da ATM’lere gitmeksizin son derece kolay ve de bir o kadar hızlı bir şekilde kart başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için internetten başvuru işlemini kullanmanız yeterli olacaktır. eğer dilerseniz ING Bank internet şubesine girebilir ve bu şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntemin haricinde yine internet ortamından başvuru yapmak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem de ING Bank mobil bankacılık kredi kartı başvurusu yapma işlemidir. Bunun için kullanmakta olduğunu akıllı cep telefonu ya da tablet pc gibi cihazlara bahsi geçen uygulamayı indirmek ve giriş yapmak yeterli olacaktır. Daha sonra “kartlarım” sekmesine girerek başvurunuzu son derece hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı SMS ile Başvuru

Yine son derece zahmetsiz ve kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapma yöntemi de kısa mesaj ile yapılandır. Bunun için de tercihinize yönelik olarak aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. ING Bonus Card  SMS ile başvuru yapmak için, büyük harfler ile “KART” yazın bir boşluk bırakın Türkiye Cumhuriyeti  kimlik numaranızı yazın ve 2205 numarasına  gönderin.
  2. ING Pegasus Plus Classic Kart için başvuru yapmayı tercih ediyorsanız  bu aşamada da “PGSKLASIK” yazıp bir  boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti  kimlik numaranızıyazıp yine 2205’e göndermeniz yeterli olacaktır.
  3. ING BankPegasus Plus Premium Kart içinSMS ile başvuru işlemiiçin ise PGS yazıp boşluk bırakıp T.C.  kimlik numaranızı yazarak 2205’e göndermeniz gerekiyor.

Bahsi geçmekte olan bu son derece pratik ve avantajlı yöntemlerin yanı sıra klasik yollardan da başvuru yapmayı deneyebilirsiniz. Bunlardan ING Bank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapma diğeri de ING Bank ATM’lerinden kredi kartı başvurusu yapma seçenekleridir.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Yukarıda belirtilmekte olan kanallardan hangisi aracılığı ile başvuru yaparsanız yapın sonucu sorgulamak için;

  1. İnternet şubesini,
  2. Mobil bankacılık uygulamasını,
  3. Banka şubelerini ve de
  4. 0 850 222 0 600 numaralı çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

Bu sayede kart başvurunuzun sonucuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hali hazırda bu bankaya yapılan başvurular iki ya da üç iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu yüzden çok da uzun bir bekleme süreciniz olmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.