Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma

Acil nakit ihtiyacınız mı var? Kredi kartı mı almak istiyorsunuz? Başvuru için bankaya pek çok evrak sunmak ve düzenli gelir beyanında bulunmak gerektiğini de biliyor musunuz? Ancak gelir belgeniz yoksa, bir kart sahibi olamayacağınızı asla düşünmeyin. Kredi kartı alma taktikleri sayesinde siz de acil ihtiyaçlarınıza çözümler bulabileceksiniz. Gelir belgesiz kredi kartı alma için tamamen yasal yöntemleri sizler için araştırdık.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra şayet banka gelir durumunuzun düzenli ya da yeterli olmadığını tespit ederse bu durumda başvurunuz reddedilebilir. Ancak bu yöntemleri kullanarak bankalara alternatif gelir kaynakları sunmuş olursunuz ve bankalar nezdinde güven kazanırsınız.

1.    Kefil gösterin.

Kredi kartı almak için şayet sunabileceğiniz düzenli geliriniz yoksa, bu durumda gelir durumu düzenli ve kredi notu yüksek bir kefil getirerek başvuru yapabilirsiniz. Şayet banka kefilin kefaletini kabul ederse bu durumda kredi kartı almanız mümkün olacaktır.

2.    Ek gelirlerinizi belgeleyin.

Gelir belgesiz kredi alma yöntemlerinden bir diğeri de ek gelir sunmaktır. Maaş gibi bankaya belgeleyebileceği geliri olmayıp da örneğin kiralık bir evi olanlar vb. bankaya kira kontratı gibi belgeleri sunarak kredi kartı alabilirler.

3.    Gelir belgesi istemeyen bankalara başvurun.

Bazı bankalar kredi kartı verirken, bu kartların limitlerinin düşük olması şartı ile başvuruda herhangi bir gelir belgesi talep etmemektedir. Bu bankalara başvuru yaparak da kolay bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz.

4.    Başvurunuzu sms kanalı ile yapın.

Bankalar sms ile yapılan başvurularda genelde kişilerin sicil durumlarına bakarlar. Şayet kredi notunuzda herhangi bir olumsuzluk söz konusu değilse ve bankacılık geçmişiniz de iyiyse kolay bir şekilde gelir belgesiz kredi kartı alma işleminiz de mümkün olacaktır.

5.    İpotek gösterin.

Şayet taşınır ya da taşınmaz mal varlıklarınız var ise kredi kartı almak için bu mal varlıklarınızı bankaya sunabilirsiniz. Araba, ev, arsa üzerinden nasıl ki kredi çekiliyor ise, bu yöntemi kullandığınız taktirde bankalar bu mal varlıklarını güvence olarak kabul edecek ve başvurunuzu kabul edebilecektir.

Sizlere sunmuş olduğumuz bu yöntemlerin tamamı yasal olmakla birlikte, başvurunun kabulü tamamen bankanın inisiyatifine bağlıdır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz