Garanti Bankası Bonus Kampanyası

Kredi kartlarının puan biriktirme kampanyaları hemen hemen her banka tarafından tercih edilse de bunlar arasında en çok rağbet gören bonus kart kampanyaları olmaktadır.  Adı geçen bu kartı pek çok farklı banka müşterilerine sunmaktadır. Ancak son zamanlarda bu konuda adını en çok duyduğumuz Garanti Bankası bonus kampanyası olmaktadır.

Garanti Bankası Bonus Kampanyası Nedir?

Kredi kartı kampanyalarını takip eden ve bu hizmetler sayesinde para puan biriktirmek isteyen kişilerin tercih edebileceği bu Garanti Bankası bonus kart kampanyası ile alakalı olarak bilmeniz gereken kimi detaylar şu şekildedir;

Bu Kampanyanın Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

Söz konusu olan bu kartınız ile yapacağınız toplam 500 Türk Lirası tutarındaki market, gıda ve akaryakıt harcamalarınızda yine toplamda 50 Türk Lirası tutarında bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan ilki kısa mesaj ile başvuru yapmaktır. Bunun için cep telefonunuzdan büyük harfler ile “TICARI” yazarak 3340 numarasına gönderebilirsiniz. Diğer bir başvuru yöntemi ise söz konusu olan kartın mobil uygulaması olan BonusFlaşüzerinden başvuru yapmaktır. Uygulamanın kampanyalar bölümünden bahsi, geçen bu hizmeti bularak “hemen katıl” sekmesine tıklamanız yeterliolacaktır.

Kampanya Süresi Ne Kadardır?

Kartınız ile alışveriş yaparak bonus puan kazanabileceğiniz tarih aralığı1 Şubat 2018 ile 31 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihlerde kazanacağınız puanları kullanabileceğiz zaman aralığı ise 3 Nisan 2018 ile 13 Nisan 2018’dir. Bu tarih sonrasında puanlarınız banka tarafından geri alınacaktır.

Kampanyaya Dahil Olan ve Olmayan Harcamalar Hangileridir?

İnternet üzerinden yapacağınız kredi kartı ödemeleri ile temassız ödeme işlemleri size bonus kazandırmaktadır. Ancak hisse senedi alımları, otomatik ödeme talimatları, fatura ödemeleri, mevcut olan bonus puanlarının kullanımları, yurt dışında yapılacak olan harcamalar, piyango ve bilet alımı için yapılacak harcamalar ve hazine bonosu alımları dahil olmamaktadır.

Tüm bu süreç ve de yapılmakta olan kampanya ile alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için kendinize en yakın olan bir Garanti şubesine gidebilir ya da 0850 222 0 333 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.