Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası her geçen gün müşteri sayısını arttırmaya devam etmektedir. Hem genişlemiş olan müşteri sayısı hem de birbirinden farklı ve çeşitli kampanyaları ile en çok bilinen ve tercih edilen bankaların başında yer almaktadır. Kış aylarının geride kaldığı şu günlerde hayatına bir dokunuş yapmak isteyenlerin önüne çıkan yeni bir kampanyası da var. Bu kampanya ile ihtiyaçlarınızı karşılamanız da daha kolay olacaktır. Düşük faiz oranları sebebiyle herkesin kullanabildiği bir kampanya olacağı bilinmektedir. Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyasıbankanınbahar ve yaz aylarını karşılayan en güncel kampanyasıdır. Sadece %1,16 oranındaki faizi ile cep yakmayan geri ödeme imkanlarını da keşfedebilirsiniz.

Taleplere Göre Hareket Edilmektedir

Herkesin kendine özel bir geri ödeme planı çizebileceği bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz. İhtiyaç kredileri kapsamında sayılan bu kredinin vade seçenekleri de 3 ile 48 arasında değişkenlik göstermektedir. Müşterilerin talepleri, ödeme imkanları, gelir durumları, banka ile karşılıklı anlaşmaları gibi kurallar çerçevesinde bu vade kişiye özel ayarlanmaktadır. Bahar kredisi limiti azami olarak 75 bin lira düzeyinde tutulmuştur. Maksimum 75 bin liralık ihtiyaç kredisi alabilmek birçok bankada mümkün olmayan bir seçenekken müşteri önceliği sunan Garanti Bankası’nda kolay bir seçenektir. Tabi ki bu oran bankanın müşterisi olanlara özel olarak ayarlanmıştır. Eğer bankanın maaş müşterisi olmayan biri kredi çekmek isterse o zaman da maksimum ihtiyaç kredisi oranı 25 bin lira olacaktır.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Hesaplama

Kredileri almaktan önce bunu geri ödeme oranı ve vade farkları düşünülmelidir. 25 bin liralık kredi alındığını varsayalım. Aylık olarak uygulanacak faiz oranı sadece %1,36 olacaktır. Bunun yanı sıra vade kısmını da 48 olarak ayarladığımızı düşünelim. Geri ödeme yaparken müşterilerden 48 ay boyunca 755 lira ödeme yapması istenir. Kredi hesaplama oranı düşünüldüğü zaman 25 bin liralık miktar geri ödendiğinde 36,382 lira gibi bir miktar karşımıza çıkacaktır. Bunun yanında kredi tahsis ücreti olarak da 125 liralık bir ek ödeme talebi bulunmaktadır. Yıllık maliyet bu şekilde %22 olarak hesaplanmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.