En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

Kredi kartları, günümüzün vazgeçilmez ödeme araçlarından biridir. Öyle ki, Aralık 2017’de yapılan bir incelemede 8 milyondan fazla işlem yapıldığı ve kredi kartı alındığı tespit edilmiştir.Peki en kolay yoldan kredi kartı veren ve alabileceğimiz bankalar hangileridir?

En Basit Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank

Türkiye’deki en yaygın kullanılan kredi kartlarından biri olan Axess kart kampanyası ile sunulan avantajları ile ilk sırada karşımızda. Avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Akbank tarafından sağlanan Axess kartını almak için hemen online başvuru yapabilir ve kartınızla birlikte evinize gitmeniz çok kolaydır. Akbank kredi kartı birçok farklı fonksiyona sahiptir. Kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, Akbank mobil şubesine, internet bankacılığına ve direkt şubeye giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hemen çevrimiçi olarak başvurabilir ve kredi kartınızı alabilirsiniz. Her şeyden önce, bu bankanın müşterisiyseniz, bu bankadan bir kart almanız daha karlı hem de daha kolay olacaktır. Özellikle de maaşınızı aldığınız banka ise daha hızlı bir şekilde onay alabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nda kullanıma açık hale sunulmuş ve yüz binlerce müşterisi ile çalışmalarına devam edenGarantibonus kart, en çok alınan banka kredi kartlarından biri olarak sayılır. 444 0 333 numarası üzerinden başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Ertesi gün geri dönüşler sağlanacaktır. Ya da daha kısa yoldan internet bankacılığını tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Çok sayıda müşterisi olan ve birçok insanın bu bankayı tercih etmesinin nedeni, avantajları ve kampanyaları ile World dünyasını sevmeleridir. Karlı kampanyaları Yapı Kredi’de belirtilen bu kredi kartıyla kullanabilirsiniz. 0850 222 0 444 numarasından ulaşarak, mobil üzerinden ya da internet aracılığı ile bankacılık avantajlarından da yararlanarak en kısa zamanda başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

QNB Finansbank

Qnb Finansbank’tan CardFinans ile birçok anlaşmalı kurumdan taksitli alım yapabilirsiniz. Nakit para çekme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerle alışveriş yapabilir, giderleriniz için puan kazanabilirsiniz. Finansbank kredi kartına Finansbank web sitesine başvurabilir veya 0850 222 0 900 numaralı telefondan müşteri desteğini alabilirsiniz.

Kredi Kartı Almak İçin Kaç Puana İhtiyacınız Var?

Kredi kartı başvurusu yaptığınızda, ilgili banka kredi puanınıza göre sizin lehinize olumsuz bir sonuç elde edebilir. Her şeyden önce, kredi almak için en az 1200 puanınız olmalı, çünkü kredi kartınızda 1100, hatta bazı bankalarda 900’e kadar çıkabilir. Kredi notunuz 900 sınıfındaysa, maaşlı olarak en az 3 ay çalışma şartı sunulmaktadır ve çalışmaya devam etmeniz öngörülür.Kredi ödemelerinizi geçtiğimiz yıllarda geciktirmemiş iseniz kredi kartı almadan önce herhangi bir engeliniz olmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.