En Avantajlı Kredi Kartları

Kredi kartı günlük yaşamda artık herkes tarafından kullanılırken, bankaların müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar da farklılık göstermektedir. En avantajlı kredi kartı tabiri çok geniş bir tabirdir. Çünkü avantaj durumu, içerisinde bulunduğunuz çıkmaza göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin alışverişinizin tutarı yüksekse, kredi kartına yapılabilecek maksimum taksit sayısının fazla olması sizler için bir avantajdır. Yine sürekli olarak kart aidatı ödeyenler için aidatsız kredi kartları avantajdır. Bankalar tarafından müşterilerine sunulan puanların tutar ve oranları müşteriler nezdinde avantaj olarak değerlendirilmektedir. Yine bankaların sizlere verecekleri kart limitlerinin yüksek olması da avantaj manasına gelmektedir.

Aslına bakılırsa her kartın sahip olduğu özellikler farklıdır. Ancak bazı bankalar, tüm bu özellikleri tek bir kartta toplamayı başarmıştır.

  • QNB Finansbank tarafından üretilen Card finans temassız ödeme özelliği, ekstre taksitlendirme, ekstre atlanma, akaryakıt ve market alışverişlerinde %5 indirim, hediye para imkanı ile avantajlı kartlar arasında yer almaktadır.
  • HSBC tarafından üretilen Advantege Card pek çok avantaj sunmaktadır. Taksitli ve nakit avans, rent a car da %25 indirim, puan kazanımı, yurt içi ve yurt dışı alışveriş imkanı gibi hizmetleri bir arada sunmaktadır.
  • Halkbank tarafından üretilen Paraf Card, sonradan taksitlendirme, taksitli ve nakit avans, puan gibi özellikleri ile avantajlı kredi kartları arasında sayılabilir.
  • World Card da en avantajlı kredi kartları arasında sayılabilir. Taksitli avans, nakit avans, ek kart, temassız özellik, para puan gibi avantajlar ile müşterilere pek çok imkan sağlamaktadır.
  • İş Bankası tarafından üretilen Maximum Card da yine indirim, Maxi puan gibi özellikleri ile en avantajlı kredi kartları arasında sayılabilir.
  • Axess kazandırır sloganı ile bildiğimiz bu kredi kartı, eft, temassız ödeme, chip para, harcama erteleme ve uzun taksit imkanları ile en sevilen kredi kartları arasında yer almaktadır.

Bu kredi kartları ile kazanacağınız puanlar sayesinde anlaşmalı mağazalardan ücretsiz olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca taksit erteleme özelliği sayesinde gecikme faizi ödememiş olursunuz. Hemen banka şubeleri, sms ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak bu kredi kartlarına başvuru yapabilir ve bu kartların avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz