Emeklilere Kredi Kampanyaları

Emeklilere kredi kampanyaları Nelerdir ?

Birçok bankanın hatta devletin yaptığı teşvikler mevcuttur. Bu kampanyalar neticesinde her bankanın teklifini değerlendirerek en uygun faiz oranlarıyla hatta faizsiz kredi seçenekleriyle bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Bunun için öncelikle devlet bankalarının tekliflerine ardından özel bankalara bakmanızı tavsiye etmekteyiz. Emeklilere hemen hemen her banka en uygun oranlarla kredi vermektedir. Çünkü emeklilerin uzun yıllar sabit gelirleri olduğundan dolayı her bankanın en ideal müşteri potansiyeli görünümündedirler. Yazımızın devamında sizlere bazı bankaların verdiği uygun kredi imkanlarını anlatacağız. Tabi yine de siz bankaları tek tek gezerek en uygun fiyat ve teklifleri öğrenip ona göre bir karar vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Emeklilere kredi veren bankalar her sene olduğu gibi bu sene de birbirleriyle yarışır durumda kampanyalar yapmaktalar. Emeklilere kredi kampanyaları bazı bankalarda çok cazip görünse bile kişiden kişiye değişmekte olup her bankanın hitap ettiği kesim birbirinden farklıdır. Buna göre ise emeklilere kredi kampanyaları her emekliye göre farklılık gösterip ona göre incelenmesi gereken konulardan biridir. İlk olarak Garanti Bankası’nın kampanyasından bahsedelim. Garanti Bankası bütün emekli olanlara 36 aya kadar vadeli ve indirimli sunduğu faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bunun yanı sıra maaşını üç ayda bir alan emekliler için ise aldığı kredi taksitlerini yine üç ayda bir ödeme imkanı sağlamaktadır. Bir diğer kampanya ise Denizbank’tan gelmektedir.

Denizbank ise öncelikle emekli maaşını Denizbank hesabına yansıtanlara hoş geldin hediyesi olarak 300 lira nakit para imkanı veriyor. Bu kapsamda SGK maaşını Denizbank aracılığıyla almaya başlayan emekliler bu 300 lira para hediyesinden yararlanabilecektir. İş Bankası ise emekli maaşını bankasına aktaran emeklilere ayda bir maaş alıyorlar ise ayda bir ya da üç ayda bir maaş alıyorlar ise üç ayda bir olmak üzere kredi ödeme imkanı sağlayan uygun krediler vermektedir. Aynı zamanda uygun faiz oranları da mevcuttur. Emeklilere sunulmuş olan bu fırsat ve olanaklar sadece bizim anlattıklarımız ile sınırlı değildir elbette. Daha detaylı bilgileri bankalar ile yapacağınız görüşmelerde alacaksınız. Aynı zamanda size özel fırsatlarda sunulacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.