Eğitim Kredisi ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Eğitim kredilendirme sistemi son zamanlarda en çok velilerin merak ettiği bir konudur. Bu sistem sayesinde veliler artık okul dönemlerinde masraflar yönünden sıkıntı çekmeyecek ve eğitim masrafları için uygun kredi çekip bu krediyi diledikleri gibi taksitlendirebilecekler. Son zamanlarda piyasadaki dalgalanmalar okul araç gereçlerine yansımış bununla birlikte okul taksitleri, okul servisleri, dershane ücretleri, kurs ve ek ders ücretleri de büyük oranda artmış ve bu durum velileri oldukça zora sokmuştur. Bu sistem sayesinde velilerin ve değerli öğrencilerimizin yanındayız. Her şey onların daha iyi bir geleceğe sahip olmaları içindir. Sizde çocuğunuzun eğitim masrafları için bu kredi imkânlarından faydalanabilir ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hangi Bankalar Eğitim Kredisi Verir:

Bankaların eğitim masrafları için öğrenciye verdiği taksitli eğitim kredisi sayesinde dar gelirli birçok öğrenci ihtiyaçlarını karşılamada artık sıkıntı yaşamıyor. Bu kredilere başvurmadan önce çocuğunuzun eğitimi için olan ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyin ve ihtiyacınız olan krediyi doğru bir şekilde hesaplamanız sizin için çok daha faydalı olacaktır. Bunun yanında hangi bankaların taksitli eğitim kredisi verdiği de ayrı bir merak konusu işte taksitli eğitim kredisi veren o bankalar; QNB Finans Bank, ING Bank, Türkiye İş Bankası, Ak Bank, TEB, Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Halk Bankasıdır. Bu bankalar bu kredi imkânını size sundukları gibi, size en uygun ödeme planını da sunuyor.

Kimler Eğitim Kredisi Alabilir:

Bu krediyi alabilmek için diğer krediler için istenen belgelerin tamamı istenmektedir. Bunun yanında çalışabilir olmanızı belgelemeniz ve öğrencinizin okuduğu okul ile ilgili masraflarını belgeleyen ve bunu karşılayamayacağınıza dair beyan da bulunmanız gerekmektedir. Bunları sağladığınız zaman eğitim kredisi almaya hak kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz