Bankaya Gitmeden Kredi Almak

Bireysel internet bankacılığı geliştikçe müşteriler şubeye gitmeden kredi çekebilir. Bundan yararlanabilmek için neler yapılması gerek, hangi bankalar hızlı kredi veriyor?

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Kamu ve özel bankalar SMS veya internet bankacılığı ile bankaya gitmeden kredi başvuru imkanı sunuyor. Ziraat, Vakıf, İş, TEB, Garanti ve Akbank gibi gelişmiş bankaların resmi web sitelerinden şubeye gitmeden kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra krediniz onaylanırsa banka sizinle iletişime geçecektir.

Hangi bankadan kredi çekmek istiyorsanız öncelikle kredi hesaplama aracı ile uygun faiz ve taksit tutarını belirlemeniz gerekir. Sonrasında kredi portföyüne göre başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternetten Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Online kredi başvurusu yaparken güvenliğinize dikkat etmeniz gereklidir. Kredi başvurusu için kişisel bilgilerinizi isteyen her sitede form doldurmayınız. Bankanın resmi web sitesi veya uygulaması olduğuna emin olunur. Dolandırıcılık olayları arttığu internet işlemlerinde banka web sitesini google üzerinde arayıp bulmanız sizin için en kolay çözümdür.

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Ziraat

Devlet bankası olan Ziraat faiz indirimleri sonrasında kredi başvurularını almaya başladı. Diğer bankalara göre faizlerin daha uygun olduğu bankada kişiye özel portföy seçenekleri yer almaktadır. Ziraat Bankası anında kredi kampanyası için; https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/tuketici-kredisi adresinden online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankasının resmi web adresinde bilgilerinizi girmekten çekinmeyiniz.

Doldurduğunuz form sonrasında banka olumlu veya olumsuz olarak kredi talebinize cevap verecek.

Anında Kredi Veren Bankalar

Herhangi bir bankada hesabınız varsa online olarak kredi başvurusunda bulunabilir ve bankaya gitmeden hesabınıza anında kredi alabilirsiniz. Eğer bankanıza ait online hesabınız yoksa anında kredi uygulamasından yararlanamazsınız. Bunun için form doldurmanız ve olumlu karşılanırsa eğer bankaya gitmeniz gerekebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.