Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalara herhangi bir kanal ile kredi kartı almak istediğinizi beyan etmeden evvel, bu kartların özelliklerini incelemenizde yarar vardır. Bazı kartlar aidatlı olmakla birlikte, kartı kullandığınız ya da kullanmadığınız her ay düzenli olarak kart aidatı ödemek durumundasınız. Bankalar sizlere kredi kartı hizmeti verdiğinden ötürü talep ettikleri bu aidatlar pek çok kişi için bir yük haline gelebilmektedir. Bu sebeple aidatsız kredi kartı veren bankalar araştırılmaktadır.

Bankaların müşterilerinden talep ettikleri kredi kartı aidatları da farklılık göstermektedir. Bu şekilde her ay üzerinize yük olan bu aidatı ödememek için aidatsız kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı aidatı almayan bankalara aşağıdaki gibidir;

1.    Akbank Axess Free

Akbank tarafından müşterilerine aidatsız olarak sunulan kredi kartı olan Free, aslında pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Taksit erteleme, taksit artırımı talebi gibi çeşitli özellikleri bulunan kredi kartı, ayrıca chip para ile müşterilerine ücretsiz bir şekilde alışveriş yapma imkanı da tanımaktadır.

2.    Finansbank Fix Card

Temassız kart özelliği olan bu kredi kartı, alışverişte kolaylık sağlamasının yanı sıra puan özelliği ile yine ücretsiz bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

3.    Odeobank Bank O Card

Taksit erteleme, taksitli avans ve nakit avans gibi özellikleri ile pek çok işlem üzerinde avantaj sunan bu kart, Odeobank tarafından müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir kredi kartıdır.

4.    Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Temassız kart, standart taksit, nakit avans gibi özellikleri ile Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine Eko Kart sunulmaktadır.

5.    HSCB Concept Kart

Yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız harcamalarda kullanabileceğiniz bu kredi kartında da puan biriktirme özelliği bulunmakta ve banka tarafından herhangi bir şekilde kredi kartı aidatı talep edilmemektedir.

6.    Garanti Bankası Bonus Flexi

Puan kazanmak ve kredi kartı aidatı ödemek istemeynler için aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında Garanti Bankası da bulunmaktadır. Taksitli alışveriş, nakit avans, taksitli avans gibi özellikleri ile bu kart da müşterilerine bir kredi kartından fazlasını sunmaktadır.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar çoğaltılabilir. Banka şubeleri, sms, mobil ve internet bankacılığı üzerinden aidatsız kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.