Acil Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacının olduğu durumlarda ne yazık ki her zaman kendi kendimize yetmemiz mümkün olmamaktadır. Bu süreçte eşten, dosttan ya da kendi çevremizden yardım istesek de çoğu zaman olumlu cevap alamamakta ve akla gelen diğer seçenek acil kredi veren bankalara müracaat etmek olmaktadır. Başvuru yapılır yapılmaz anında kredi veren bankalar sayesinde artık parasal sorunları çözmek çok daha kolay bir hal almıştır.

Sorunsuz Acil Kredi Veren Bankalar

Eğer kredi notunuz yüksek ve de finansal siciliniz düzgün ise hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz bankaların sayısı son derece fazladır. Hatta ülkemizde hizmet veren bankaların tümü size hizmet vermek isteyecektir. Ancak bu süreçte mümkün olan en düşük faiz oranı ve de en iyi koşullarda kredi almak için tercih edebileceğiniz bankalardan bazıları aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 1. Ziraat Bankası,
 2. Türkiye İş Bankası,
 3. Halk Bankası,
 4. Vakıf Bankası,
 5. Akbank ve
 6. QNB Finansbank gibi yerlerdir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Yukarıda anlatılmakta olan kişilerin hemen hemen her koşulda ve son derece hızlı bir şekilde kredi alması mümkün olsa da kredi notu düşüklere kredi veren bankalar bulmak çok da kolay değildir.  Üstelik bir de acil para veren yerler arıyorsanız bu durum işinizi kat be kat zorlaştıracaktır.

Ancak eğer dilerseniz ülkemizde adını çok da duyuramamış ve bu sebepte dolayı da müşteri kazanmak adına hemen hemen herkesin kredi başvurusunu kabul eden bankalara müracaat edebilirsiniz. Ancak bu bankalar kazanç elde etmek adına yüksek faiz oranları ile  çalışmakta, şube sayıları son derece az olduğu için ulaşmak zor olmakta, ATM’leri ya çok merkezi birkaç semtte bulunmakta ya da hiç ATM’leri olmamakta ve genel olarak çok da kurumsal olmayan bir yapıda hizmet veren yerler olmaktadırlar. Ancak kredi talebinizi de geri çevirme olasılıkları son derece düşüktür. Adı geçen bu bankalardan bazıları ise aşağıda belirtildiği gibidir;

 1. Anadolu Bank,
 2. A Bank,
 3. Burgan Bank,
 4. Cıtıbank,
 5. Fibabanka,
 6. ICBC Bank,
 7. Bank Odea,
 8. Pozitif Bank,
 9. Şekerbank gibi yerlerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.